UA-201866126-1

Фіто-чаї

Фіточай - це ароматна суміш трав, листя, квітів та фруктів, що містить біологічно активні речовини. Вони не тільки смачні, але й корисні для здоров’я. Це один з найдавніших лікувальних засобів. Допомагає відновити сили, підвищує імунітет і життєвий тонус.Імунний чай. (80г) Властивості: сприяють підвищенню імунітету та опірності організму до інфекцій, додає енергії та сили. Чай використовують для щоденного вживання в необмеже..
Імунний чай. (80г) Властивості: сприяють підвищенню імунітету т...
40 грн.
Аденома передміхурової залози (простатит). (80г) Властивості: знімають болі в урологічній системі та мають потогінну та протизапальну дію...
Аденома передміхурової залози (простатит). (80г) Властивості: з...
40 грн.
Асцит. (80г) Властивості: зменшує запальні процеси, болі та виводить воду з черевної порожнини, мають протизапальну дію...
Асцит. (80г) Властивості: зменшує запальні процеси, болі та вив...
40 грн.
Бронхіальний збір.(80г) Властивості: пом՚якшує кашель, зменшує запальні захворювання дихальних шляхів, бронхів; застосовують при бронхіальній асмі, верхніх дихальних шляхів ..
Бронхіальний збір.(80г) Властивості: пом՚якшує кашель, зменшує ...
40 грн.
Вітамінний чай. (80г) Властивості: вітамінний напій, містить вітаміни групи А, В, В5, В6, С, Е, К, Р та корисні речовини: мідь, залізо, калій, фосфор, аскорбінову кислоту, в..
Вітамінний чай. (80г) Властивості: вітамінний напій, містить ві...
40 грн.
Гіпертонічий чай. (70г) Властивості: мають заспокійливу дію, нормалізують артеріальний тиск, розширює судини...
Гіпертонічий чай. (70г) Властивості: мають заспокійливу дію, но...
40 грн.
Показано з 1 по 6 із 20 (всього 4 сторінок)